У Чернівецькій області планують скорочувати лікарів

14.09.2018 19:15   Опубліковано : Буковинський Новинар
Джерело: Буковинська правда

У Чернівецькій області планують скорочувати лікарів

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на рекомендації, які чиновники-фінансисти озвучили вчора на сесії Чернівецької обласної ради. 

У медичних закладах має тривати оптимізація, щоб вистачило коштів на їхнє утримання.

За інформацією заступника керівника Департаменту охорони здоров’я Юрія Лесюка, сьогодні бракує 27 мільйонів на зарплатню медикам у лікувальних закладах області. Щоб оптимізувати роботу закладів охорони здоров`я, в нашому краї цьогоріч уже скоротили 230 ліжок, а потрібно – ще 215. 

Фінансисти Чернівецької обласної адміністрації радять звернути увагу на оптимізацію штату медпрацівників. Мовляв, у Закарпатській області, де проживає більше населення, набагато менше медиків, ніж у Чернівецькій області. Завдяки цьому на придбання ліків там виділяють більше коштів – понад 70 гривень на людину. Тоді як у Чернівецькій області - до 18 гривень на людину. 

Тож, на думку Анжели Дякової, керівника Департаменту фінансів Чернівецької ОДА, слід приймати непопулярні рішення, щоб охорона здоров’я функціонувала і не бракувало коштів на зарплатню лікарям.


Читайте більше на CvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Буковинська правда   53
Загрузка...