У Чернівецькій міськраді побували ревізори

22.05.2019 17:07   Опубліковано : Новини Буковини
Джерело: CvNews

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області під час ревізії в Управлінні освіти Чернівецької міської ради виявили порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 1318,6 тис. грн. 

Ревізія охопила період з 01.01.2016 по 31.12.2018.

Ревізією виявлено оплату завищених обсягів ремонтних робіт закладів освіти, завищеної кількості академічних годин послуг з оренди плавального басейну та обсягів фактично отриманих комунальних послуг загалом на 932,1 тис. грн.

Також через невиконання затверджених розпорядженням міської ради планів заходів щодо економії бюджетних коштів в частині заборони здійснення за рахунок загального фонду кошторису витрат на проведення конкурсів, Управлінням освіти зайво використано 287,6 тис. грн.

Варто нагадати, що ревізія визначила порушення за той період, коли керівником управління освіти у Чернівецькій міськраді був наближений до Олексія Каспрука, Сергій Мартинюк. Неодноразово Мартинюка звинувачували у потуранні корупції у сфері освіти міста.


Читайте більше на CvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews  

Загрузка...